Bordonovci na Žogariji
Petek, 18 April 2014
article thumbnail  V petek, 18. aprila, smo se na Titovem trgu udeležili Žogarije. Sodelovali so učenci 3. in 4. razredov, ki so se z učenci nekaterih drugih obalnih šol pomerili v nogometu in spretnostnih igrah. Tekmovanje je potekalo v duhu Fair play-a, kjer smo sledili olimpijskemu motu: Važno je sodelovati, ne zmagati.   Galerija slik
DRŽAVNO PRVENSTVO V PLAVANJU
Sreda, 16 April 2014
article thumbnailV petek, 11. 4. 2014, smo se udeležili državnega prvenstvu v plavanju. Šolo so zastopali posamično na 100 mešano: Toni Vodišek in Alex Pez ter ekipno: Teo Olić, Erik Galina, Anes Rekić, Matej Vatovec, Enea Žajdela, Liza Marčetič, Mateja Pavlović in Zana Sabadin. Ekipno so osvojili so 9. mesto v štafeti 8 x 25 m. Od obalnih šol se je v finale ekipno uvrstila le še OŠ Cirila Kosmača. Letos smo nastopili nekoliko oslabljeni, saj se žal nekateri najboljši učenci tekmovanja letos niso mogli...
article thumbnailTekmovanje se je odvijalo v četrtek, 10.4.2014, v telovadnici OŠ Artiče. V četrtfinale je uvrščenih 36 najboljših šol v Sloveniji. Igrali smo v 8. skupini. Na prvi tekmi je domačin OŠ Artiče premagala OŠ Bršljin iz Novega mesta 58:30; na drugi tekmi smo jih premagali še mi 57 : 28 in na tretji smo igrali proti domačinu. Tekma je bila napeta, saj smo po prvi tretjini vodili za 3 točke, po drugi za 13 točk in v tretji tretjini pa so nasprotniki izničili razliko. Krila jim je dvignila tudi...

eAsistent vam omogoča spletni dostop kot pripomoček, da boste imeli celotno sliko o dogajanju vašega otroka.