Enkrat tedensko bodo organizirane govorilne ure tudi v dopoldanskem času. Seznam govorilnih ur v dopoldanskem času bodo starši prejeli v septembru, objavljen pa bo tudi na oglasni deski in spletni strani šole. Zaradi organizacije vzgojno izobraževalnega procesa (nadomeščanje, druge obveznosti učitelja) starše prosimo, da se na dopoldanske govorilne ure telefonsko najavijo vsaj dva dni prej v tajništvo šole.

         

Leja

Arnejčič

četrtek

4. šol. ura

 

Valentina

Babič

sreda

5. šol. ura

 

Silva

Bertok

torek

4. šol. ura

 

Lara

Bobič

petek

4. šol. ura

 

Anja

Bošnjak

torek

2. šol. ura

 

Klemen

Božič

torek

4. šol. ura

 

Petra

Cokan Klabjan

torek

3. šol. ura

 

Matea

Curkova

sreda

2. šol. ura

 

Aleksandra

Cvijetić

torek

5. šol. ura

 

Nataša

Češarek

četrtek

3. šol. ura

 

Zlatija

Dabić Urankar

torek

3. šol. ura

 

Andreja

Fabbro

ponedeljek

3. šol. ura

 

Natalija

Fabec

torek

6. šol. ura

 

Jasna

Fras

sreda

1. šol. ura

 

Valter

Gustinčič

ponedeljek

3. šol. ura

 

Tamara

Jakomin

sreda

3. šol. ura

 

Darinka

Jakomin

ponedeljek

4. šol. ura

 

Nina

Kocjan

petek

3. šol. ura

 

Valda

Koterle

četrtek

4. šol. ura

 

Nataša

Kragelj

sreda

3. šol. ura

 

Katja

Krapež

torek

5. šol. ura

 

Ester

Križman

sreda

4. šol. ura

 

Nuša

Lavrič Mahne

torek

4. šol. ura

 

Barbara

Mahne

torek

4. šol. ura

 

Zdravko

Marenčič

četrtek

4. šol. ura

 

Sabina

Marsetič

sreda

3. šol. ura

 

Pika

Matelič

sreda

4. šol. ura

 

Nina

Maver

petek

6. šol. ura

 

Tanja

Nedeljković

ponedeljek

5. šol. ura

 

Damjana

Padovnik Lisac

četrtek

2. šol. ura

 

Irena

Parovel

sreda

3. šol. ura

 

Elda

Puhalj

petek

2. šol. ura

 

Nastja

Rodela

torek

1. šol. ura

 

Andreja

Sinjur

petek

5. šol. ura

 

Milena

Smilovič

petek

6. šol. ura

 

Vesna

Šare

torek

2. šol. ura

 

Iris

Štemberger Čeklić

petek

2. šol. ura

 

Tanja

Šterlinko Bužinel

po dogovoru

   

Zdenka

Tedeško

torek

3. šol. ura

 

Karmen

Trampuž Kocjančič

torek

4. šol. ura

 

Svetlana

Tratnik

torek

5. šol. ura

 

Sabina

Višček

torek

1. šol. ura

 

Adriana

Vitez

torek

2. šol. ura

 

Amela

Zgonik

torek

2. šol. ura

 

Vlasta

Zrnec

torek

2. šol. ura

 

Nastasija

Žilavec

torek

4. šol. ura

 

Aleksander

Žitko

petek

1. šol. ura