1. IN 2. TRILETJE

 

Učiteljice od 1.  do 5. razreda bodo imele govorilne ure od 17.00 do 18.30  v naslednjih časovnih terminih: 9. oktober 2018, 13. november 2018, 11. december 2018, 15. januar 2019, 12. februar 2019, 12. marec 2019, 9. april 2019, 21. maj 2019.

 V tem časovnem terminu bodo imeli govorilne ure tudi učitelja ŠPO Nastasija Žilavec (tudi za OPB) in Klemen Božič, v kabinetu telovadnice, Nataša Kragelj, v pisarni pomočnice ravnateljice B 8, Anja Segulin (ITJ in OPB) v B 4, Leja  Arnejčič (TJA), v učilnici B 5, Nina Maver (NIP NEM) v učilnici B 13.

Učitelji podaljšanega bivanja bodo imeli govorilne ure v istih terminih in sicer:

Nika Karas  OPB 1. a, v učilnici Č 1

Jasna Medvešek OPB 2. a, v učilnici Č 2

Andreja Sinjur OPB 2. b,  v učilnici Č 3

Sara Štajdohar OPB 3. a, c, v učilnici Č 4

Ostali učitelji podaljšanega bivanja bodo imeli govorilne ure za učence, vključene v OPB v okviru govorilnih ur za strokovno področje, ki ga pokrivajo

 

          2. IN 3. TRILETJE

Učitelji posameznih predmetnih področij od 6. do 9. razreda bodo imeli govorilne od 17. 00 do 18.30. Od 17.00 do 17.30 so govorilne ure namenjene staršem otrok oddelka.

Govorilne ure bodo: 2 oktober 2018, 6. november 2018, 4. december 2018, 8. januar 2019,
5. februar 2019, 5. marec 2019, 2. april 2019, 14. maj 2019

Predmet

Učiteljica

Učilnica

SLJ

Natalija Fabec

Kabinet SLJ

Nuša Lavrič Mahne

Č 3

Barbara Mahne

Č 4

ITD

Svetlana Tratnik

C 4

TJA

Tanja Nedeljkovič

D 4

Katja Krapež

D 1

LUM, IP

Karmen Trampuž Kocjančič

C 1

GUM, IP

Nina Kocjan

Č 1

ŠPO

Iris Štemberger Čeklić

D 3

ŠSS

Kiti Cegnar Vitez

pisarna ŠSS

ZGO, DKE, IP

Zdravko Marenčič (Nejc Potočnik)

pisarna ŠSS

GEO *

Andreja Fabbro

kabinet GEO

MAT

Irena Parovel

Č 2

MAT

Petra Cokan Klabjan

D 2

MAT, FIZ

Vlasta Zrnec

kabinet fizike

KEM *

Tanja Šterlinko Bužinel

pisarna pomočnice

NAR

Milena Smilovič

C 2

BIO, IP

Damjana Padovnik Lisac

C 3

GOS

Valentina Brzuhalski

B 5

ISP, ŠSS

Edita Mezgec

B 4

ŠPO, IP

Valter Gustinčič

kabinet telovadnice

RAČ.

Aleksander Žitko

B 13

* Učitelji Andreja Fabbro, Tanja Šterlinko Bužinel, Karmen Trampuž Kocjančič in Aleksander Žitko bodo imeli govorilne ure v popoldanskem času vsak drugi mesec, in sicer, 2. oktober 2018, 4. december 2018, 5. februar 2019 in 2. april 2019.