PODROČNO PRVENSTVO V ROKOMETU ZA STAREJŠE UČENCE

DVORANA V KRAŠKI ULICI V IZOLI: 5.1.2017

 

Na tekmovanju je sodelovalo 6 osnovnih šol OŠ Ankaran, OŠ Antona Ukmarja Koper, OŠ Dragomirja Benčiča Brkina Hrpelje, OŠ Srečka Kosovela Sežana, OŠ Livade Izola in naša šola. Organizator je bila OŠ Livade Izola v sodelovanju  s Centrom za kulturo, šport in prireditve Izola. Vodja tekmovanja je bil učitelj Igor Božeglav.

Po žrebu smo igrali v dveh skupinah vsak z vsakim. Nato pa prvi z drugim iz 2. skupine in obratno ter še tekme za 5., finale za 3. in 1. mesto. V zelo napetih tekmah so pokazale ekipe zelo dobro in borbeno igro v duhu športnega obnašanja. Igralci so prejeli le nekaj opominov in izključitev. Področni prvak je postala OŠ Livade Izola, ki se je skupaj s področnim podprvakom OŠ Ankaran uvrstila v državni ¼ finale. Naša šola se je uvrstila na 5. mesto.

SKUPINA A:

 1. OŠ Livade : OŠ D. Bordona: 11:5
 2. OŠ Ankaran : OŠ Livade: 14:11
 3. OŠ D. Bordona : OŠ Ankaran: 10:11

SKUPINA B:

 1. OŠ DBB Hrpelje : OŠ A. Ukmarja: 11:8
 2. OŠ SK Sežana : OŠ DBB Hrpelje: 2:11
 3. OŠ SK Sežana : OŠ A. Ukmarja: 10:15

POLFINALE:

OŠ Livade : OŠ DBB Hrpelje: 10:7

OŠ Ankaran : OŠ A. Ukmarja: 11:10

Tekma za 5. mesto:

OŠ D. Bordona : OŠ Sežana: 13:11

Finale za 3. mesto

OŠ Kozina : OŠ A. Ukmarja: 7:12

Finale za 1. mesto:

OŠ Livade : OŠ Ankaran: 13:6

KONČNI VRSTNI RED:

 1. OŠ Livade Izola
 2. OŠ Ankaran
 3. OŠ Antona Ukmarja Koper
 4. OŠ Dragomirja Benčiča Brkina Hrpelje
 5. OŠ Dušana Bordona Koper
 6. OŠ Srečka Kosovela Sežana

REPREZENTANCA ŠOLE: Luka Valenčak 9.a, Jakob Morato Četojević 9.a, Thomas Medica 9.b, Stefan Ilić 8.a, Uroš Jovičić 9.b, Matia Apiollonio 7.b, Lan Plahuta 9.b, Leon Vitulič 9.b, Viktor Trajkoski 8.a, Jurij Franič 8.a, Anej Koradin 8.b, Tilen Dežjot 7.a, Amir Džaferović 8.b in Luka Čeklić 9.a

Za uspeh vsem učencem iskreno čestitamo.

Koper, 8.1.2018

                                                                               Vodja ekipe: Valter Gustinčič