POLFINALNO TEKMOVANJE V ŠPORTNI GIMNASTIKI ZA OSNOVNE ŠOLE – 4. skupina

V petek, 19. 5. 2023, je na naši šoli potekalo polfinalno tekmovanje v športni gimnastiki za osnovne šole (4. skupina).

Tekmovanja so se udeležili tekmovalci in tekmovalke iz: OŠ Livade Izola, OŠ Vojke Šmuc, OŠ Anton Ukmar, OŠ Koper, OŠ Dr. Bogomirja Magajne Divača, OŠ Srečka Kosovela Sežana, OŠ Dragomirja Benčiča – Brkina Hrpelje, OŠ Elvire Vatovec Prade, OŠ Oskarja Kovačiča Škofije, OŠ Pier Paolo Vergerio il Vecchio in OŠ Dušana Bordona.

Naši učenci so osvojili odlične uvrstitve in sicer:
V kategoriji najmlajših je med dekleti Elania Živin osvojila 2. mesto, Una Zorić pa 3. mesto. Pri dečkih je Matias Rozman osvojil 1. mesto, Adam Janić pa 3. mesto. Tako najmlajše učenke kot najmlajši učenci so ekipno zasedli 1. mesto.
V kategoriji mlajši učenci je Jaka Černic osvojil 3. mesto, ekipno so mlajši dečki zasedli 1. mesto.
V kategoriji starejših deklic je Nelly Čuček osvojila 3. mesto, pravtako so starejše učenke ekipno osvojile 3. mesto.

Najmlajši na tej ravni zaključujejo s tekmovanji; na državno prvenstvo, ki bo 24. 5. 2023 v Brežicah, pa so se uvrstili: Nelly Čuček, Tinkara Pevc, Jaka Cernic, Jaka Čagran, Rok Peršić, Tjaž Burgar.

Vsem tekmovalkam in tekmovalcem čestitamo za udeležbo na tekmovanju in jim želimo še veliko športnih uspehov!

Aktiv športa